Sledovat seriál Wieczna miłosc II (120) online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Wieczna miłosc II (120)
  Sledovat 1545 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
drama, romantický, thriller
Režie:
Hilal Saral, Ekin Pandir
Hrají a postavy:
Burak Özçivit (Kemal Soydere), Neslihan Atagül (Nihan / ...), Kaan Urgancioglu (Emir / ...), Orhan Güner (Hüseyin / ...), Nese Baykent (Vildan / ...), Zeyno Eracar (Fehime / ...)
Země:
Turecko
Rok výroby:
2015
Popis:
Dcera z bohaté rodiny Nihan se musí vzdát lásky ke Kemalovi syna chudého holiče. Když se po pěti letech znovu setkají, stále se milují, ale Nihan je už vdaná za psychopata Emira. Ten ji k manželství donutil podle manipulací s vraždou, za kterou měl být zodpovědný její bratr - dvojče Ozan. Po návratu Kemala do rodného Istanbulu se začne hluboké citové pnutí uvnitř tohoto partnerského trojúhelníku.
Hodnocení:
62 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko