Sledovat seriál Wallander: Lekce lásky online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Wallander: Lekce lásky online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1433 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Wallander: Lekce lásky
  Sledovat Wallander: Lekce lásky online
Žánr:
Krimi, Drama, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Ben Caron
Hrají a postavy:
Kenneth Branagh (Kurt Wallander), Kitty Peterkin (Klara von Enke), Jeany Spark (Linda Wallander), Harry Hadden-Paton (Hans von Enke), Terrence Hardiman (Hakan von Enke), Barnaby Kay (Lennart Mattson)
Země:
Velká Británie, Švédsko, USA, Německo
Rok výroby:
2014
Popis:
Na špatné stopě. Policejní inspektor Kurt Wallander vyšetřuje sérii brutálních vražd.

Kurt Wallander vede kriminalistické oddělení Ystadské policie. Jeho denní náplní je výslech podezřelých a vyšetřování vražd, ani po letech ale nedokáže ze své podstaty pochopit násilí, které ho stále obklopuje. Do svého zaměstnání je však maximálně ponořen, což v důsledku vede krom obdivuhodného nasazení a schopnosti empatie s oběťmi také k věčné únavě a faktu, že mimo práci nemá krom dospělé dcery nikoho; manželka ho opustila a na budování přátelských vztahů není čas.
Hodnocení:
79 %
Sledujte na:
Prima Krimi Prima Krimi Archív a všechna videa pořadů televize Prima Krimi online

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski