Sledovat seriál Wallander: Bílá lvice online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Wallander: Bílá lvice
  Sledovat 1433 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Krimi, Drama, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Ben Caron
Hrají a postavy:
Kenneth Branagh (Kurt Wallander), Mia Goth (Hanna Helmqvist), Tessa Jubberová (Inga Hedeman), Lemogang Tsipa (Mabasha), Jeany Spark (Linda Wallander), Clint Wilkenson (delegát)
Země:
Velká Británie, Švédsko, USA, Německo
Rok výroby:
2014
Popis:
Na špatné stopě. Policejní inspektor Kurt Wallander vyšetřuje sérii brutálních vražd.

Kurt Wallander vede kriminalistické oddělení Ystadské policie. Jeho denní náplní je výslech podezřelých a vyšetřování vražd, ani po letech ale nedokáže ze své podstaty pochopit násilí, které ho stále obklopuje. Do svého zaměstnání je však maximálně ponořen, což v důsledku vede krom obdivuhodného nasazení a schopnosti empatie s oběťmi také k věčné únavě a faktu, že mimo práci nemá krom dospělé dcery nikoho; manželka ho opustila a na budování přátelských vztahů není čas.
Hodnocení:
79 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski