Sledovat seriál
Wallander
online

Seriál Wallander
  Trailer k pořadu Wallander Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Na špatné stopě. Policejní inspektor Kurt Wallander vyšetřuje sérii brutálních vražd.
Kurt Wallander vede kriminalistické oddělení Ystadské policie. Jeho denní náplní je výslech podezřelých a vyšetřování vražd, ani po letech ale nedokáže ze své podstaty pochopit násilí, které ho stále obklopuje. Do svého zaměstnání je však maximálně ponořen, což v důsledku vede krom obdivuhodného nasazení a schopnosti empatie s oběťmi také k věčné únavě a faktu, že mimo práci nemá krom dospělé dcery nikoho; manželka ho opustila a na budování přátelských vztahů není čas.

Hrají a postavy: Kenneth Branagh (Kurt Wallander), Richard McCabe (Nyberg), Jeany Spark (Linda Wallander), Sarah Smartová (Anne-Britt Hoglund), Sadie Shimminová (Lisa Holgersson), Tom Hiddleston (Magnus Martinsson)
Rok výroby: 2008-2014
Hodnocení: 79 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima Krimi 29.11.2022 00:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська