Sledovat seriál Vraždy pro slečnu Fisherovou: Vražda v obchodním domě online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Vraždy pro slečnu Fisherovou: Vražda v obchodním domě
  Sledovat 1300 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Mysteriózní
Režie:
Fiona Banksová
Hrají a postavy:
Geraldine Hakewill (Peregrine Fisher), Joel Jackson (detektiv James Steed), Catherine McClementsová (Birdie Birnside), Toby Truslove (Samuel Birnside), Louisa Mignone (Violetta Fellini), Greg Stone (Chief Inspector Percy Sparrow)
Země:
Austrálie
Rok výroby:
2019
Popis:
Peregrine Fisherová se dozvídá o smrti své tety Phryne. Nikdy ji neviděla, ale zdědila po ní dům, auto a nesporně také talent řešit záhady. Jakmile přijede, aby si převzala své dědictví, stane se zločin, který bude pro Peregrine velkou výzvou.
Hodnocení:
70 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski