Sledovat seriál Vraždy pro slečnu Fisherovou: Vražda v kuchyni online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Vraždy pro slečnu Fisherovou: Vražda v kuchyni online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1292 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Vraždy pro slečnu Fisherovou: Vražda v kuchyni
  Sledovat Vraždy pro slečnu Fisherovou: Vražda v kuchyni online
Žánr:
Mysteriózní
Režie:
Fiona Banksová, Kevin Carlin, Lynn Hegarty
Hrají a postavy:
Geraldine Hakewill (Peregrine Fisher 4 díly, 2019), Joel Jackson (detektiv James Steed 4 díly, 2019), Catherine McClementsová (Birdie Birnside 4 díly, 2019), Toby Truslove (Samuel Birnside 4 díly, 2019), Louisa Mignone (Violetta Fellini 4 díly, 2019), Greg Stone (Chief Inspector Percy Sparrow 4 díly, 2019)
Země:
Austrálie
Rok výroby:
2019
Popis:
Peregrine Fisherová se dozvídá o smrti své tety Phryne. Nikdy ji neviděla, ale zdědila po ní dům, auto a nesporně také talent řešit záhady. Jakmile přijede, aby si převzala své dědictví, stane se zločin, který bude pro Peregrine velkou výzvou.
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
Prima Krimi Prima Krimi Archív a všechna videa pořadů televize Prima Krimi online

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski