Sledovat seriál Vraždy podle Solveig: Němá svědkyně online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Vraždy podle Solveig: Němá svědkyně online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 114 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1321 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Vraždy podle Solveig: Němá svědkyně
  Sledovat Vraždy podle Solveig: Němá svědkyně online
Žánr:
Krimi, Drama, Thriller
Režie:
Till Endemann
Hrají a postavy:
Ágúst Bjarnason (poutavý úředník), Maya Botheová (Rosa Gunlaugsdottir), Rúnar Þór Friðriksson (Sindri), Brynhildur Gudjónsdóttir (Linda (Šárka Vondrová)), Johann G. Johannsson (Kommissar Finsen), Arnar Dan Kristjánsson (Elfar)
Země:
Německo
Rok výroby:
2016
Popis:
Když se najde mrtvola zastřelené předsedkyně elfího spolku, objeví Solveig nedaleko holčičku, která za zády skrývá pistoli. Jak se k ní dostala a je to vražedná zbraň? Komisař Finsen bude tentokrát při řešení vraždy potřebovat pomoc nejen Solveig, ale i její matky, která je velká odbornice na elfy. Německý krimifilm (2016). Hrají: F. Potenteová, J. Johannsson, D. Richardson. Režie: T. Endemann
Hodnocení:
48 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski