Sledovat seriál Vraždy na přelomu století online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Vraždy na přelomu století online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 500 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
  Sledovat Vraždy na přelomu století online
Žánr:
krimi
Režie:
Michal Gazdar
Hrají:
Pawel Malaszynski (Petrův přítel Jan), Eryk Lubos (Henryk), Anna Próchniak (Weronika), Magdalena Cielecka (Konstancja), Olaf Lubaszenko (sládek Jelínek), Eryk Kulm (Kazanecki)
Země:
Polsko
Rok výroby:
2017
Popis:
Krakov 1908. V souvislosti se smrtí své matky se Jan Edigey-Korycki vrací do města po několika letech nepřítomnosti. Je to nesmírně zajímavý a tajemný člověk. Před lety musel opustit Krakov v dramatických situacích. Zúčastnil se duelu, ve kterém zemřel jeho milovaný bratr Lucjan . John byl považován za vraha, který hanebně porušil platná pravidla. Tragická smrt šlechtice také zničila jeho vztah s Konstancji. Vrátit se do Krakova, chce Edigey-Korycki nejen rozloučit se zemřelou matkou, ale také se dozvědět více o její vraždě. Pro místní policii je případ uzavřen - Aleksandra Edigey-Korycka je obětí místního lupiče. Proč však vrah udělal tolik potíží?
Hodnocení:
36 %
Sledujte na:
Prima

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.