Seriál Vraždy na přelomu století

Sledovat seriál
Vraždy na přelomu století
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Krakov 1908. V souvislosti se smrtí své matky se Jan Edigey-Korycki vrací do města po několika letech nepřítomnosti. Je to nesmírně zajímavý a tajemný člověk. Před lety musel opustit Krakov v dramatických situacích. Zúčastnil se duelu, ve kterém zemřel jeho milovaný bratr Lucjan . John byl považován za vraha, který hanebně porušil platná pravidla. Tragická smrt šlechtice také zničila jeho vztah s Konstancji. Vrátit se do Krakova, chce Edigey-Korycki nejen rozloučit se zemřelou matkou, ale také se dozvědět více o její vraždě. Pro místní policii je případ uzavřen - Aleksandra Edigey-Korycka je obětí místního lupiče. Proč však vrah udělal tolik potíží?

Žánr: Krimi
Režie: Michal Gazdar
Hrají a postavy: Pawel Malaszynski (Petrův přítel Jan), Eryk Lubos (Henryk), Anna Próchniak (Weronika), Magdalena Cielecka (Konstancja), Olaf Lubaszenko (sládek Jelínek), Eryk Kulm (Kazanecki)
Scénář: Igor Brejdygant, Anna Gronowska, Michal Kwiecinski
Země: Polsko
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 38 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko