Sledovat seriál Vezmi si mě online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Vezmi si mě
  Sledovat 1300 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Romantický
Režie:
James Hayman
Hrají a postavy:
Lucy Liu (Rae Ann Carter 2 díly, 2010), Steven Pasquale (Luke Maynard 2 díly, 2010), Bobby Cannavale (Adam 2 díly, 2010), Enrique Murciano (Harry 2 díly, 2010), Danielle Nicoletová (Candace 2 díly, 2010), Vanessa Maranová (Imogen Hicks 2 díly, 2010)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Lucy Liu se chystá na schůzku se svým přítelem fotografem Adamem, se kterým chodí již dva roky. Budoucnost má jasně naplánovanou a tuší, že na dnešní schůzce v luxusní restauraci ji chce Adam konečně požádat o ruku. Adam jí skutečně slavnostně sdělí velkou novinu - dostal grant a odjíždí fotografovat žáby. Zhrzená Lucy se rozhodne, že čekat na jeho návrat nebude a zaregistruje se na internetové seznamce...
Hodnocení:
67 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski