Sledovat seriál Velkolepé století online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Velkolepé století online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1082 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online Životopisný, Drama, Historický, Romantický, Válečný, Thriller, Dobové Velkolepé století na Kino Barrandov!
  Sledovat Velkolepé století online
Žánr:
Životopisný, Drama, Historický, Romantický, Válečný, Thriller, Dobové
Režie:
Yagmur Taylan, Durul Taylan
Hrají a postavy:
Halit Ergenç (Suleiman the Magnificent / ...), Nur Aysan (Mahidevran Sultan), Selim Bayraktar (Sümbül Aga), Selen Ozturk (Gülfem Hatun), Selma Ergeçová (Hatice Sultan), Meriem Sahra Userli (Hurrem Sultan / ...)
Země:
Turecko
Rok výroby:
2011-2014
Popis:
Turecký seriál o životě sultána Sulejmana a jeho panování v Osmanské říši. V příběhu se odrážejí turecké zvyky. Je založen na rekonstrukci života v paláci a harému. Vykresluje vztahy sultána k jeho lidu a k rodinným příslušníkům, především k jeho matce, obecně k ženám a otrokům. Velkolepé století začíná. V roce 1520 mladý princ Sulejman přebírá vládu po svém zesnulém otci Selimovi. Je mu dvacet šest let, když se stává novým osmanským vládcem a u moci zůstane dlouhých čtyřicet šest let. Na svědomí má celou řadu reforem a v plánu velkou válku, která má Osmanskou říši proměnit ve světové impérium. Jeho život však vedle velkého snu o podrobení si světa ovládá krásná otrokyně Roxelana. Ta v touze po pomstě za smrt rodičů vstoupí do sultánova života a z řadové příslušnice harému se stane sultánovou nejoblíbenější milenkou a následně i manželkou. Vzájemná nenávist mezi ní a Sulejmanovou současnou ženou a matkou jeho syna vyústí v boj, který změní budoucnost Osmanské říše.
Hodnocení:
69 %
Sledujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všechna videa pořadů televize Kino Barrandov online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski