Sledovat seriál V.I.P. online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu V.I.P. online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 98 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online akční, komedie, krimi, drama, thriller V.I.P. na TV6!
  Sledovat V.I.P. online
Žánr:
akční, komedie, krimi, drama, thriller
Režie:
J.F. Lawton
Hrají a postavy:
Pamela Andersonová (Vallery Irons), Molly Culverová (Tasha Dexter), Shaun Baker (Quick Williams), Natalie Raitanoová (Nikki Franco), Leah Lailová (Kay Simmons), Bill Maher (on sám)
Země:
USA
Rok výroby:
1998
Popis:
Vallery Irons je obyčejná prodavačka hotdogů a tajně sní o životě v přepichu. Jednoho dne ji pozve známý herec na premiéru svého nového filmu. Tam se jej pokusí zavraždit jeho šílený fanoušek, ale Vallery mu zachrání život. Tím se její vlastní život obrátí naruby, protože je vzápětí kontaktována skupinou bodyguardů, aby se stala šéfovou jejich bezpečnostní agentury. Vše má být pouze marketingový tah, aby přilákali zákazníky a Vallery se nikdy nemá dostat do ostré akce. Jenže jak už to chodí, vše dopadne trochu jinak.
Hodnocení:
40 %
Sledujte na:
TV6 TV6 Archív a všechna videa pořadů televize TV6 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski