Sledovat seriál Útěk z vězení: Vzkříšení online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Útěk z vězení: Vzkříšení online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 114 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1298 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Útěk z vězení: Vzkříšení
  Sledovat Útěk z vězení: Vzkříšení online
Žánr:
Akční, Krimi, Drama, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Nelson McCormick
Hrají a postavy:
Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Wentworth Miller (Michael Scofield), Sarah Wayne Calliesová (Dr. Sara Tancredi), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Robert Knepper (Theodore 'T-Bag' Bagwell), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles 'C-Note' Franklin)
Země:
USA
Rok výroby:
2017
Popis:
Jsou venku z kriminálu, ale tím to nekončí. Každý má jiný důvod, proč prchat dál i na svobodě. Je čas odhalit pravdu...

Lincoln Burrows je odsouzen k trestu smrti za vraždu bratra víceprezidentky. Všem tvrdí, že je nevinný a jde o spiknutí. Jediný, kdo mu alespoň trochu důvěřuje, je jeho bratr Michael Scofield. Michael je génius a chce svému bratru pomoct. Vymyslí brilantní plán na útěk a celý ho zakomponuje do obrovského tetování, kterým nechá pokrýt téměř celé své tělo. Přepadne banku a dostává se do stejného vězení jako jeho bratr. Začíná se rozjíždět největší útěk století, který Michael do detailu naplánoval. Všechno však nejde podle plánu a Michael občas musí použít svůj geniální mozek k improvizaci...
Hodnocení:
83 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski