Sledovat seriál Undateable online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Undateable online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 93 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online komedie Undateable na PRO7!
  Sledovat Undateable online
Žánr:
komedie
Režie:
Scott Ellis, Shelley Jensen, Steve Zuckerman, David Trainer, Ted Wass, Martin Pasetta
Hrají:
Chris D'Elia (Danny Beeman), Brent Morin (Justin), Bianca Kajlichová (Leslie), Ron Funches (Shelly), David Fynn (Brett), Rick Glassman (Burski)
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Příběh seriálu se točí kolem dvou spolubydlících, kteří jsou jako noc a den. Danny Burton (komik Chris D'Elia) je sebevědomý, přitažlivý a nedá na názor nikoho jiného. Justin Kearney (komik Brent Morin) vlastní krachující bar a nad vším trochu moc přemýšlí. Jejich kámoši jsou parta mimoňů, co tráví většinu času v Justinově baru a splachují problémy pivem. Rádi si jeden z druhého pořádně vystřelí, ale když jde do tuhého, vědí, že na ostatní z party je vždy spoleh.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
PRO7

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 93 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.