Sledovat seriál
Ulice
online

Seriál Ulice
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Ulice online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 133 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1 402 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 199 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál. Budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další.

Žánr: Rodinný
Hrají a postavy: Ilona Svobodová (Jitka Farská), Adrian Jastraban (Bedrich Liska), Patricie Solaříková (Tereza Jordánová), Dan Brown (Henry Rettig), Jaroslava Obermaierová (Vilma Nyklová), Václav Svoboda (Lumír Nykl)
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 53 %
Vysíláno na: Nova Lady Nova

Seznam epizod

(3569) Ulice - sledovat
(3570) Ulice - sledovat
(3571) Ulice - sledovat
(3572) Ulice - sledovat
(3573) Ulice - sledovat
(3574) Ulice - sledovat
(3575) Ulice - sledovat
(3576) Ulice - sledovat
(3577) Ulice - sledovat
(4299) Ulice - sledovat
(4300) Ulice - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko