Sledovat seriál Tyran online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Tyran online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 95 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, thriller Tyran na Prima Cool!
  Sledovat Tyran online
Žánr:
akční, drama, thriller
Režie:
Gwyneth Horder-Payton
Hrají a postavy:
Adam Rayner (Barry Al-Fayeed), Jennifer Finniganová (Molly Al-Fayeed), Moran Atiasová (Leila Al-Fayeed), Noah Silver (Sammy Al-Fayeed), Alexander Karim (Ihab Rashid), Cameron Gharaee (Ahmed Al-Fayeed)
Země:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Příběh se točí okolo klidné a nenápadné americké rodiny, která je vtažena do akcí bouřlivého středovýchodního národa. Bassam "Barry" Al Fayeed, mladší syn diktátora válkou zničené země, se po dvaceti letech vrací do své rodné vlasti. Doprovází ho jeho americká manželka a děti; rodina se vypraví na svatbu Barryho synovce. Barryho návrat domů vyvolá dramatický sled událostí. Barry je vtržen zpět do známého politického prostředí, které si pamatuje ze svého mládí
Hodnocení:
78 %
Sledujte na:
Prima Cool

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.