Sledovat seriál Tutanchamon online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Tutanchamon online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 95 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, thriller Tutanchamon na !
  Sledovat Tutanchamon online
Žánr:
drama, thriller
Režie:
David Von Ancken
Hrají a postavy:
Ben Kingsley (Ay), Avan Jogia (King Tutankhamun), Nonso Anozie (General Horemheb), Sibylla Deen (Ankhe), Alexander Siddig (Amun), Kylie Bunbury (Suhad)
Země:
Kanada, USA
Rok výroby:
2015
Popis:
TUT je ohromující ságou vyprávějící příběh jednoho z nejpozoruhodnějších vládců v dějinách lidstva - Tutanchamona, krále Tuta, jehož ztvárnil Avan Jogia a jeho nejbližšího rádce, vezíra Aje, kterého si zahrál Ben Kingsley. TUT se věnuje nástupu krále Tuta k moci a jeho snaze přivést Egypt ke slávě, zatímco jeho nejbližší rádci, přátelé i milenci sledují své vlastní zlomyslné zájmy. Celý seriál byl natočen v Maroku a Kanadě.
Hodnocení:
72 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.