Sledovat seriál Tiene lásky: Skrížené osudy online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Tiene lásky: Skrížené osudy
  Sledovat 1434 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Krimi, Drama, Thriller
Režie:
Raffaele Mertes
Hrají a postavy:
Antonia Liskova (Elena Ferrante), Kaspar Capparoni (Giordano Testa), Massimo Poggio (Pietro Mancini), Valentina Cerviová (Gloria Keller), Simon Grechi (Gabriele Ferrante), Camilla Filippiová (Irene Fiori)
Země:
Itálie
Rok výroby:
2015
Popis:
Rodinnou idylu Eleny a Pietra naruší neznámí muži, kteří Pietra chytí, když vezl Beatrice do školy. Té se podařilo uprchnout. Do domu Manciniovců přichází Giordano, který je z policie. Elena mu věří, protože právě on ji před lety zachránil, když ji unesli. Za Pietrem přichází Gloria Kellerová a prozrazuje i příčinu uvěznění. Elena je připravena udělat cokoliv, aby zachránila Pietra a ochránila rodinu. To ovšem netuší, že Gloria a její komplicové je chtějí připravit o všechno.
Hodnocení:
67 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko