Seriál The Pacific

Sledovat seriál
The Pacific
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Peklo za oceánem.
Desetidílný seriál Pacifik je založený na skutečném příběhu tří amerických mariňáků (v podání Jamese Badge Dalea, Joea Mazzella a Jona Sedy) odehrávající se za druhé světové války v Tichomoří. Děj nás zavede do první velké bitvy s Japonci u Guadalcanalu a sleduje jejich osudy při těžkých bojích v deštném pralese v Cape Gloucesteru, při dobývání pevnosti Peleliu, na krvavých plážích Iwo Jima, skrz peklo na Okinawě, do konečné kapitulace Japonska a nesnadném návratu domů.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Drama, Historický, Válečný, Thriller, Dobové
Režie: Jeremy Podeswa
Hrají a postavy: James Badge Dale (Robert Leckie), Joseph Mazzello (Eugene B. Sledge), Jon Seda (Sgt. John Basilone), Betty Buckleyová (Marion Leckie), Joshua Close (Edward Sledge), Linda Cropperová (Mary Frank Sledge)
Scénář: Bruce C. McKenna, Robert Schenkkan, Robert Leckie, Eugene Sledge, Chuck Tatum
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 82 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko