Sledovat seriál Temný Wales: Tajemná řeka online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Temný Wales: Tajemná řeka online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1154 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online krimi, drama, mysteriózní Temný Wales: Tajemná řeka na Prima Krimi!
  Sledovat Temný Wales: Tajemná řeka online
Žánr:
krimi, drama, mysteriózní
Režie:
Ed Thomas
Hrají a postavy:
Kasha Bajor (Bronka Wozniak), Huw Euron (Harri Jenkins), Hannah Franklin (Greta Pritchard), Carli De'la Hughes (recepční v hotelu), Geraint Morgan (Iwan Thomas), Shelley Rees (Rhian Parrry)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2013-2016
Popis:
Objev mrtvého těla v jezeře zavede vyšetřovatele k učiteli z místní venkovské školy. Jaké je jeho tajemství? Proč spáchal sebevraždu jiný bývalý učitel? A jak s tím vším souvisí tajemná dívka, která se před vrchním inspektorem Mathiasem zoufale schovává. Britský kriminální film z cyklu Temný Wales (2015)
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
Prima Krimi Prima Krimi Archív a všechna videa pořadů televize Prima Krimi online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski