Sledovat seriál Temný Wales: Smrt samotáře online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Temný Wales: Smrt samotáře online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 102 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1150 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online krimi, drama, mysteriózní Temný Wales: Smrt samotáře na Prima Krimi!
  Sledovat Temný Wales: Smrt samotáře online
Žánr:
krimi, drama, mysteriózní
Režie:
Gareth Bryn
Hrají a postavy:
Richard Harrington (Tom Mathias), Mali Harries (DI Mared Rhys), Alex Harries (DC Lloyd Ellis), Aneirin Hughes (Chief Supt Bran Prosser), Hannah Daniels (DS Sian Owens), Sioned Dafydd (Elin)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2013
Popis:
Postarší samotář byl nalezen zavražděný na svém odlehlém statku. I když se nejprve zdá, že nikdo neměl důvod ho zabíjet, vrchní inspektor Mathias postupně objevuje několik podezřelých. Zloděj, který mrtvého okrádal, bývalá milenka, její manžel i jistý Roberts, který otci zavražděného bezdůvodně zdarma postupoval půdu.
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
Prima Krimi Prima Krimi Archív a všechna videa pořadů televize Prima Krimi online
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski