Sledovat seriál Tatort: Kinderwunsch online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Tatort: Kinderwunsch online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 100 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi, thriller Tatort: Kinderwunsch na !
  Sledovat Tatort: Kinderwunsch online
Žánr:
drama, krimi, thriller
Režie:
Walter Bannert
Hrají a postavy:
Harald Krassnitzer (Chefinspektor Moritz Eisner), Franziska Sztavjaniková (Gruppeninspektor Karin Brandstätter), Michael Menzel (Kriminalassistent Wolfgang Rohrmoser), Dorka Gryllusová (Musikerin Maria), Martina Stilp (Astrid Heidegger), Sabine Haupt (Melanie Kubicek)
Země:
Rakousko
Rok výroby:
2009
Popis:
Policejní detektivové pracují na řešení kriminálních případů.

Z věznice uprchne při převozu Zahn, který si měl odsedět patnáct let. Osvobodila ho parta jeho čtyř kompliců. Lannertovi se přihlásí Victor De Man, obchodník se zbraněmi, který je právě ve vězení a kterého Lannert vyšetřoval jako agent v utajení. Mezi Lannertem a De Manem je blízký vztah, protože spolu strávili několik let a De Man byl zřejmě u vraždy Lannertovy manželky a dcery. Ukáže se ale, že De Man spolupráci jen předstíral, aby se dostal ven. Plánuje totiž se Zahnem velkou loupež a jeho informace měly zavést policii na falešnou stopu.
Hodnocení:
72 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski