Sledovat seriál Tatort: Der Wüstensohn online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Tatort: Der Wüstensohn online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 99 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online krimi, drama, thriller Tatort: Der Wüstensohn na ARD!
  Sledovat Tatort: Der Wüstensohn online
Žánr:
krimi, drama, thriller
Režie:
Rainer Kaufmann
Hrají a postavy:
Miroslav Němec (Kriminalkommissar Ivo Batic), Udo Wachtveitl (kriminální komisař Franz Leitmayr), Samir Fuchs (Konsul Abdel Saleh), Kim Bormann (Elitestudentin), Karim Chamlali (Ginger Ali), Yasin El Harrouk (Nasir)
Země:
Německo
Rok výroby:
2014
Popis:
Policejní detektivové pracují na řešení kriminálních případů.

Z věznice uprchne při převozu Zahn, který si měl odsedět patnáct let. Osvobodila ho parta jeho čtyř kompliců. Lannertovi se přihlásí Victor De Man, obchodník se zbraněmi, který je právě ve vězení a kterého Lannert vyšetřoval jako agent v utajení. Mezi Lannertem a De Manem je blízký vztah, protože spolu strávili několik let a De Man byl zřejmě u vraždy Lannertovy manželky a dcery. Ukáže se ale, že De Man spolupráci jen předstíral, aby se dostal ven. Plánuje totiž se Zahnem velkou loupež a jeho informace měly zavést policii na falešnou stopu.
Hodnocení:
73 %
Sledujte na:
ARD ARD Archív a všechna videa pořadů televize ARD online

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski