Sledovat seriál Tatort: Der scheidende Schupo online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Tatort: Der scheidende Schupo online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 114 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1305 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Tatort: Der scheidende Schupo
  Sledovat Tatort: Der scheidende Schupo online
Žánr:
Krimi, Drama, Thriller
Režie:
Sebastian Marka
Hrají a postavy:
Nora Tschirnerová (Kira Dorn), Christian Ulmen (Lessing), Arndt Schwering-Sohnrey (Lupo), Thorsten Merten (Kurt Stich), Laura Tonkeová (Amelie Scholder), Florian Panzner (Ringo Kruschwitz)
Země:
Německo
Rok výroby:
2017
Popis:
Policejní detektivové pracují na řešení kriminálních případů.

Z věznice uprchne při převozu Zahn, který si měl odsedět patnáct let. Osvobodila ho parta jeho čtyř kompliců. Lannertovi se přihlásí Victor De Man, obchodník se zbraněmi, který je právě ve vězení a kterého Lannert vyšetřoval jako agent v utajení. Mezi Lannertem a De Manem je blízký vztah, protože spolu strávili několik let a De Man byl zřejmě u vraždy Lannertovy manželky a dcery. Ukáže se ale, že De Man spolupráci jen předstíral, aby se dostal ven. Plánuje totiž se Zahnem velkou loupež a jeho informace měly zavést policii na falešnou stopu.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
ARD ARD Archív a všechna videa pořadů televize ARD online

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski