Sledovat seriál Tatort: Borowski und das dunkle Netz online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Tatort: Borowski und das dunkle Netz online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 100 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online krimi, drama, thriller Tatort: Borowski und das dunkle Netz na ARD!
  Sledovat Tatort: Borowski und das dunkle Netz online
Žánr:
krimi, drama, thriller
Režie:
David Wnendt
Hrají a postavy:
Axel Milberg (Klaus Borowski), Sibel Kekilliová (Sarah Brandt), Maximilian Brauer (Hagen Melzer), Jochen Haegele (Tom Austerlitz), Yung Ngo (Cao), Mirco Kreibich (Dennis)
Země:
Německo
Rok výroby:
2017
Popis:
Policejní detektivové pracují na řešení kriminálních případů.

Z věznice uprchne při převozu Zahn, který si měl odsedět patnáct let. Osvobodila ho parta jeho čtyř kompliců. Lannertovi se přihlásí Victor De Man, obchodník se zbraněmi, který je právě ve vězení a kterého Lannert vyšetřoval jako agent v utajení. Mezi Lannertem a De Manem je blízký vztah, protože spolu strávili několik let a De Man byl zřejmě u vraždy Lannertovy manželky a dcery. Ukáže se ale, že De Man spolupráci jen předstíral, aby se dostal ven. Plánuje totiž se Zahnem velkou loupež a jeho informace měly zavést policii na falešnou stopu.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
ARD ARD Archív a všechna videa pořadů televize ARD online

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski