Seriál Tajemnica twierdzy szyfrów

Sledovat seriál
Tajemnica twierdzy szyfrów
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Pár měsíců před koncem 2. světové války pátrají američtí i sovětští agenti po německém dekódovacím přístroji, jímž Němci luští sovětské šifry. Mají tak přístup k informacím o americké atomové bombě, které sovětští špioni zasílají z Los Alamos do Moskvy. Němci ještě netuší, že mezi jejich šifranty u tajného přístroje, umístěného ve sklepení hradu Czocha, je i odvážný polský agent Jorg. Není sám, kdo se snaží zhatit jejich plány. Nacisté jsou stále nejen zákeřní, ale také inteligentní a obratní protivníci. V ničem si s nimi nezadá ani sovětská NKVD, pevně rozhodnutá zmocnit se tajného přístroje...

Žánr: Akční, Drama, Historický, Romantický, Válečný, Thriller, Dobové
Režie: Adek Drabinski
Hrají a postavy: Pawel Malaszynski (kapitán Johann Jorg), Jan Frycz (SS-Obersturmbannführer Hans Jacob Globcke), Borys Szyc (SS-Untersturmführer Matheas Beer), Pawel Delag (Howard Compaigne), Piotr Grabowski (Major Andrzej Czerny), Karolina Gruszkaová (Natalia - Radiotelegraph operator)
Scénář: Boguslaw Woloszanski
Země: Polsko
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 71 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko