Sledovat seriál Szpital online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Seriál Szpital
  Sledovat 1731 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Dokument, Drama, Zdravotnictví
Režie:
Krzysztof Kieslowski
Hrají a postavy:
Maciej Slota (dr Piotr Wójtowicz), Radosław Osmalak (dr Eryk Wajman), Krzysztof Wnuk (dr Michał Morawski), Tomasz Augustynowicz (dr Robert Szewczyk), Sylwia Oksiuta (dr Anna Nowicka), Kaja Sosnowska (dr Dominika Gajda)
Země:
Polsko
Rok výroby:
2013
Popis:
Lekarze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego na co dzień zmagają się w z wieloma trudnymi przypadkami: wypadki komunikacyjne, przemoc domowa, powikłania po źle przeprowadzonych zabiegach, zatrucia, zagadkowe, rzadkie schorzenia to tylko część przyczyn, za sprawą których pacjenci trafiają na oddział. Problemy medyczne przeplatają się z historiami życiowymi pacjentów. Na SORze nie brak emocjonujących, wzruszających i ciekawych ludzkich perypetii, które wychodzą na jaw w tym ciężkim dla człowieka momencie, kiedy trafia do szpitala. Dlatego lekarze oddziału ratunkowego nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też często muszą zmierzyć się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną czy też zwykłą ludzką bezmyślnością. W pracach nad serialem, zarówno na etapie scenariuszowym jak i samych zdjęciach, uczestniczą konsultanci i lekarze kilku krakowskich SOR-ów. To oni często inspirują scenarzystów i podsuwają opisy zdarzeń z izby przyjęć, które stanowią punkt wyjścia opowiadanych historii.
Hodnocení:
23 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko