Sledovat seriál Szpital online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Szpital online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1434 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Szpital
  Sledovat Szpital online
Žánr:
Dokument, Drama, Zdravotnictví
Režie:
Krzysztof Kieslowski
Hrají a postavy:
Maciej Slota (dr Piotr Wójtowicz), Radosław Osmalak (dr Eryk Wajman), Krzysztof Wnuk (dr Michał Morawski), Tomasz Augustynowicz (dr Robert Szewczyk), Sylwia Oksiuta (dr Anna Nowicka), Kaja Sosnowska (dr Dominika Gajda)
Země:
Polsko
Rok výroby:
2013
Popis:
Lekarze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego na co dzień zmagają się w z wieloma trudnymi przypadkami: wypadki komunikacyjne, przemoc domowa, powikłania po źle przeprowadzonych zabiegach, zatrucia, zagadkowe, rzadkie schorzenia to tylko część przyczyn, za sprawą których pacjenci trafiają na oddział. Problemy medyczne przeplatają się z historiami życiowymi pacjentów. Na SORze nie brak emocjonujących, wzruszających i ciekawych ludzkich perypetii, które wychodzą na jaw w tym ciężkim dla człowieka momencie, kiedy trafia do szpitala. Dlatego lekarze oddziału ratunkowego nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też często muszą zmierzyć się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną czy też zwykłą ludzką bezmyślnością. W pracach nad serialem, zarówno na etapie scenariuszowym jak i samych zdjęciach, uczestniczą konsultanci i lekarze kilku krakowskich SOR-ów. To oni często inspirują scenarzystów i podsuwają opisy zdarzeń z izby przyjęć, które stanowią punkt wyjścia opowiadanych historii.
Hodnocení:
21 %
Sledujte na:
TVN TVN Archív a všechna videa pořadů televize TVN online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko