Sledovat seriál Született szinglik - 4. évad online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Született szinglik - 4. évad online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1445 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Született szinglik - 4. évad
  Sledovat Született szinglik - 4. évad online
Žánr:
Komedie, Sitcom
Režie:
Michael McDonald
Hrají a postavy:
Courteney Coxová (Jules Cobb), Christa Miller (Ellie Torres), Busy Philippsová (Laurie Keller), Dan Byrd (Travis Cobb), Josh Hopkins (Grayson Ellis), Ian Gomez (Andy Torres)
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Hledám novou lásku, sex, důvěru a pochopení...

Americký seriál. Jeho hlavní hrdinkou je Jules Cobbová (hraje ji Courteney Cox-Arquetteová - představitelka Moniky ze seriálu Přátelé), rozvedená, stále velmi atraktivní čtyřicátnice, vychovávající sedmnáctiletého syna Travise a zatím marně hledající nového partnera. Tak trochu ironií je, že štěstí má jen na mladší milence. Ale jejím největším problémem zůstává nejspíše skutečnost, že bez rozmýšlení ihned vysloví, co ji právě napadne. A tak není vůbec divu, že se pak často ocitá v stále trapnějších a složitějších situacích, které jejímu synovi a celému okolí jen ztrpčují život. Seriál se v Americe setkal s nezvykle příznivým přijetím, na úspěch jeho první řady tvůrci okamžitě reagovali natočením pokračování, které se právě za mořem znovu s úspěchem vysílá. Autoři přitom našli bezesporu působivý divácký klíč: zatímco střední generace se soustředí na chování a zážitky Jules a jejích přátel, mladší divácká generace docení postavu Travise Cobba, který vše neustále komentuje svými vtipnými hláškami, jako by šlo o život.
Hodnocení:
69 %
Sledujte na:
M2 M2 Archív a všechna videa pořadů televize M2 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski