Sledovat seriál Szellemekkel suttogó - 2. évad online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Szellemekkel suttogó - 2. évad online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1154 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, fantasy, thriller Szellemekkel suttogó - 2. évad na M2!
  Sledovat Szellemekkel suttogó - 2. évad online
Žánr:
drama, fantasy, thriller
Režie:
John Gray
Hrají a postavy:
Jennifer Love Hewittová (Melinda Gordon), Aisha Tylerová (Andrea Marino), David Conrad (Jim Clancy), Jon Seda (John Gregory), Tim Guinee (Charlie Filbert), Chris Ellis (Ghost Pilot)
Země:
USA
Rok výroby:
2005-2006
Popis:
Mrtví hovoří... a ona jim naslouchá.

Tento seriál, který je částečně inspirován činností slavného média Jamese Van Praagha a Mary Ann Winkowské coby zprostředkovatelky reálného světa se světem duchů, zkoumá spirituální stránku života a smrti. Melinda proplouvá mezi oběma břehy v leckdy hrůzyplné, jindy srdcervoucí, ale většinou také humorné snaze dělat prostředníka mezi duchy a jejich lovci.
Hodnocení:
63 %
Sledujte na:
M2 M2 Archív a všechna videa pořadů televize M2 online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski