Sledovat seriál Szellemekkel suttogó - 1. évad online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Szellemekkel suttogó - 1. évad
  Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Fantasy, Thriller
Režie:
John Gray
Hrají a postavy:
Jennifer Love Hewittová (Melinda Gordon), Aisha Tylerová (Andrea Marino), David Conrad (Jim Clancy), Henry Czerny (Matt Mallinson), Jon Seda (John Gregory), Chris Ellis (Ghost Pilot)
Země:
USA
Rok výroby:
2005-2006
Popis:
Mrtví hovoří... a ona jim naslouchá.

Tento seriál, který je částečně inspirován činností slavného média Jamese Van Praagha a Mary Ann Winkowské coby zprostředkovatelky reálného světa se světem duchů, zkoumá spirituální stránku života a smrti. Melinda proplouvá mezi oběma břehy v leckdy hrůzyplné, jindy srdcervoucí, ale většinou také humorné snaze dělat prostředníka mezi duchy a jejich lovci.
Hodnocení:
63 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski