Sledovat seriál Světové války online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Světové války online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1292 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Světové války
  Sledovat Světové války online
Žánr:
Historický, Válečný, Dobové
Režie:
John Ealer
Hrají a postavy:
Daniel Martin Berkey (Elder General Douglas MacArthur), Mike Adler (Hitlers Cook), Anthony E. Adamsky (Shell Shocked Soldier), Michael Almy (Hitler Thug / Union Official #3 / French Soldier /), James William Barker (Prime Minister Chamberlain's Aid), Joseph K. Bevilacqua (Field Marshal Bernard Montgomery)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Mnoho historiků zastává názor, že první a druhá světová válka ve skutečnosti nebyly dvěma samostatnými konflikty, ale že šlo o počáteční a závěrečný bod jediného souvislého procesu trvajícího dlouhých třicet let. Jisté je, že můžeme objevit řadu styčných bodů. Adolf Hitler, Benito Mussolini, George S. Patton, Charles de Gaulle, Douglas MacArthur - ti všichni nejprve bojovali v první světové válce a druhé světové války už se účastnili jako velitelé a vojevůdci. Náš seriál analyzuje historii zmíněných tří desetiletí z hlediska předpokládané kontinuity.
Hodnocení:
80 %
Sledujte na:
ČT2 ČT2 Archív a všechna videa pořadů televize ČT2 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski