Sledovat seriál Svědectví vraždy: Nový život online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Svědectví vraždy: Nový život online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1460 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Svědectví vraždy: Nový život
  Sledovat Svědectví vraždy: Nový život online
Žánr:
Krimi
Režie:
Dennis Satin
Hrají a postavy:
Sigi Terpoorten (Hauptkommissar Mark Brenner), Lilian Klebow (Kommissarin Rebecca Lerchinger), Ursula Buschhornová (Anette Hofmann), Harry Blank (Dr. Benedikt Mayerle), Robert Lohr (Josef Frebert), Eisi Gulp (Dr. John)
Země:
Německo
Rok výroby:
2006
Popis:
Na ulici je nalezena mrtvá žena. Když vyšetřování případu převezmou vyšetřovatel Mark a komisařka Rebeka, nedokáží si ani představit, jak spletitý případ je čeká. Mrtvá je identifikována jako novinářka, pracující na článku o místních lidech, kteří byli shledáni vinnými ze spáchání trestného činu pod vlivem alkoholu. Z počátku se zdá, že byla novinářka zavražděna někým z uvedené zprávy. Vyšetřovatelé však narazí na další záchytné body a je jasné, že důvodem, proč novinářka psala tento článek, měl co dočinění s její vlastní minulostí a její touhu po pomstě..
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všechna videa pořadů televize Kino Barrandov online

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski