Sledovat seriál Svědectví vraždy: Mrtvý v prádelně online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Svědectví vraždy: Mrtvý v prádelně online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 100 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online krimi Svědectví vraždy: Mrtvý v prádelně na Barrandov Krimi!
  Sledovat Svědectví vraždy: Mrtvý v prádelně online
Žánr:
krimi
Režie:
Dennis Satin
Hrají a postavy:
Sigi Terpoorten (Mark Brenner), Lilian Klebow (Rebecca Lerchinger), Ursula Buschhornová (Anette Hofmann), Harry Blank (Dr. Benedikt Mayerle), Robert Lohr (Josef Frebert), Proschat Madaniová (Carla Gern)
Země:
Německo
Rok výroby:
2007
Popis:
Na ulici je nalezena mrtvá žena. Když vyšetřování případu převezmou vyšetřovatel Mark a komisařka Rebeka, nedokáží si ani představit, jak spletitý případ je čeká. Mrtvá je identifikována jako novinářka, pracující na článku o místních lidech, kteří byli shledáni vinnými ze spáchání trestného činu pod vlivem alkoholu. Z počátku se zdá, že byla novinářka zavražděna někým z uvedené zprávy. Vyšetřovatelé však narazí na další záchytné body a je jasné, že důvodem, proč novinářka psala tento článek, měl co dočinění s její vlastní minulostí a její touhu po pomstě..
Hodnocení:
68 %
Sledujte na:
Barrandov Krimi Barrandov Krimi Archív a všechna videa pořadů televize Barrandov Krimi online

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski