Sledovat seriál Stupeň 7: Konec světa online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Stupeň 7: Konec světa
  Sledovat 1327 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Science Fiction, Thriller
Režie:
Dick Lowry
Hrají a postavy:
Cameron Daddo (Ross Duffy), Gina Gershonová (FEMA Director Judith Carr), Shannen Dohertyová (Faith Clavell), Randy Quaid (Tornado Tommy Dixon), Robert Wagner (Sen. Ryan Carr), Adam Rodriguez (USAF Pilot Ritter)
Země:
Německo, Kanada, USA
Rok výroby:
2005-2012
Popis:
Nad Washingtonem se schyluje k bouři, která by mohla město srovnat se zemí.

Tornáda, hurikány, elektrické bouře a destrukce jako efekty globálního oteplování přerůstají v superbouři, která by Zemi měla zasáhnout s neuvěřitelnou silou. Profesor Ross Duffy z univerzity v Princetonu a vedoucí FEMA Judith Carrová mohou zabránit tomuto peklu, musí však mít dost odvahy, aby se vydali do samotného jádra bouře.
Hodnocení:
48 %
Sledujte na:
Filmbox Plus Filmbox Plus Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Plus online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski