Sledovat seriál Stulecie Winnych online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Stulecie Winnych online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1451 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Stulecie Winnych
  Sledovat Stulecie Winnych online
Žánr:
Drama, Melodrama, Dobové
Režie:
Piotr Trzaskalski
Hrají a postavy:
Kinga Preisová (Bronisława Winna, żona Antoniego), Roman Gancarczyk (Antoni Winny, mąż Bronisławy), Sebastian Lach (Roman Winny, najstarszy syn Bronisławy i Antoniego), Jan Wieczorkowski (Stanisław Winny, syn Bronisławy i Antoniego, ojcie), Katarzyna Wajda (Władzia, żona Romana), Karolina Bacia (Mania, córka Stanisława i zmarłej Katarzyny)
Země:
Polsko
Rok výroby:
2019
Popis:
Władzia postanawia podrzucić noworodka pod drzwi klasztoru. Gdy wraca do domu, natrafia na dwóch pruskich żołnierzy. Ci usiłują ją zgwałcić. Do Brwinowa dociera wieść o zakończeniu wojny
Sledujte na:
TVP1 TVP1 Archív a všechna videa pořadů televize TVP1 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko