Sledovat seriál Šťastné údolí online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Šťastné údolí online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 95 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi, thriller Šťastné údolí na !
  Sledovat Šťastné údolí online
Žánr:
drama, krimi, thriller
Režie:
Sally Wainwright, Euros Lyn, Tim Fywell, Neasa Hardiman
Hrají a postavy:
Sarah Lancashireová (Catherine Cawood), Siobhan Finneran (Clare Cartwright), Shane Zaza (Shafiq Shah), Charlie Murphy (Ann Gallagher), James Norton (Tommy Lee Royce), Rhys Connah (Ryan Cawood)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2014
Popis:
Děj se odehrává v malebném Calder Valley v Západním Yorkshiru, jehož neutěšená sociální realita je s krásou okolní krajiny v příkrém kontrastu. Tady slouží Catherine Cawoodová, sedmačtyřicetiletá policejní seržantka, která se stále vyrovnává se sebevraždou osmnáctileté dcery Becky. A když už se zdá, že trauma překonala a pomalu začíná opět žít svůj život, dozvídá se, že se z vězení vrátil Tommy Lee Royce - muž, odpovědný za Beckyinu tragickou smrt. Catherine má teď jediný cíl. Potrestat násilníka, který toho má však na svědomí mnohem víc, než policistka tuší.
Hodnocení:
85 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.