Sledovat seriál Spiaci agenti online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Spiaci agenti online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1407 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Spiaci agenti
  Sledovat Spiaci agenti online
Žánr:
Thriller
Režie:
Yuri Bykov
Hrají a postavy:
Igor Petrenko (Andrey 8 dílů, 2017), Natalya Rogozhkina (Kira 8 dílů, 2017), Konstantin Strelnikov (Oleg Sokolov 8 dílů, 2017), Semyon Shkalikov (Denis Boyarinov 8 dílů, 2017), Alexander Rapoport (Bradfield / ... 8 dílů, 2017), Dmitri Ulyanov (Ivan 8 dílů, 2017)
Země:
Rusko
Rok výroby:
2017
Popis:
Děj se odehrává v období zhoršování situace na Blízkém východě a v severní Africe, komplikace zahraniční politiky v Evropě a zahrnuje události několika týdnů, během nichž se ruským zvláštním službám podařilo odhalit komplex a nebezpečnou kombinaci svých zahraničních protivníků.
Hodnocení:
58 %
Sledujte na:
STV1 STV1 Archív a všechna videa pořadů televize STV1 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko