Sledovat seriál Spartacus: Blood and Sand online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Spartacus: Blood and Sand online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 500 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
  Sledovat Spartacus: Blood and Sand online
Žánr:
akční, dobrodružný, životopisný, drama, historický, romantický, thriller, dobové
Režie:
Jesse Warn
Hrají:
Andy Whitfield (Spartakus), John Hannah (Batiatus), Peter Mensah (doktore), Manu Bennett (Crixus), Nick Tarabay (Ashur), Viva Bianca (Ilithyia)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Některé legendy jsou psány krví.

Klasický příběh thráckého bojovníka, který byl zajat Římany, stal se gladiátorem a v boji o svobodu se postavil starověkému Římu, ožívá v novém akčním historickém seriálu na HBO. Spartakus, odtržený od své země a milované ženy, je uvržen do surového světa gladiátorské arény, kde krev a smrt jsou tou nejsledovanější zábavou. Na písku se však neodehrávají všechny bitvy. Zrada, korupce a pokušení vystavují Spartaka nepřetržité zkoušce. Aby přežil, musí být víc než jen mužem. Víc než jen gladiátorem. Musí se stát legendou.
Hodnocení:
85 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 91 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.