Sledovat seriál Smrtonosná zbraň online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Smrtonosná zbraň online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 100 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1127 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online akční, komedie, krimi, drama, thriller Smrtonosná zbraň na Nova!
  Sledovat Smrtonosná zbraň online
Žánr:
akční, komedie, krimi, drama, thriller
Režie:
Silver Treeová
Hrají a postavy:
Damon Wayans (Roger Murtaugh), Clayne Crawford (Martin Riggs), Keesha Sharpová (Trish Murtaugh), Kevin Rahm (Brooks Avery), Johnathan Fernandez (Bernard Scorsese), Chandler Kinney (Riana Murtaugh)
Země:
USA
Rok výroby:
2016-2018
Popis:
Skupina zločinců využije policejní program beztrestného odevzdávání zbraní a pokusí se zbraně ukrást. Akce jim vyjde, nicméně jeden z nich na to doplatí svým životem. Navíc se zdá, že oběť zastřelil jeden z jeho společníků. Stopa vede k Bookerovi, který ale tvrdí, že pracuje v utajení. Murtaugh s Riggsem mu ale příliš nevěří, proto se Avery spojí s jeho šéfem, Blumem. Ukazuje se, že Booker je podobně jako Riggs neřízená střela a chystá se vyřídit si účty s obchodníkem se zbraněmi, Lutherem Stricklandem. Ten zabil jeho parťáka.
Hodnocení:
80 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski