Sledovat seriál Smrtonosná zbraň online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Smrtonosná zbraň online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 102 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1138 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online akční, krimi, drama, thriller Smrtonosná zbraň na Nova!
  Sledovat Smrtonosná zbraň online
Žánr:
akční, krimi, drama, thriller
Režie:
Nick Copus
Hrají a postavy:
Damon Wayans (Roger Murtaugh), Clayne Crawford (Martin Riggs), Arman Torosyan (Victor Ivanov), Duncan Joiner (Ben), Andrew Patrick Ralston (Jim McNeile)
Země:
USA
Rok výroby:
2016-2018
Popis:
Leo se má ženit, ale jeho nevěsta Nina na svatbu nedorazí. Leo začíná mít obavy. Murtaugh s Riggsem ji jdou hledat. Nina doma není, objeví tam ale mrtvolu neznámého muže. Když ji najdou, tak se Nina přizná, že při nelegální pokerové hře ukradla kokain, který měl ji a Lea v budoucnosti finančně zajistit. Riggs zjistí, že Jake se vrátil. Chce se vidět se synem, ale také se chystá v místě konání pokeru vyloupit sejf. Leo je odhodlaný se oženit za každou cenu, a tak mu nevadí ani to, že je nevěsta ve vězeňské kombinéze.
Hodnocení:
80 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski