Sledovat seriál Sestry online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Sestry online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 92 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, thriller Sestry na !
  Sledovat Sestry online
Žánr:
drama, thriller
Režie:
Cinzia Th. Torrini
Hrají:
Anna Valleová (Chiara Silani), Loretta Goggiová (Antonia Silani), Ana Caterina Morariu (Elena Silani), Giorgio Marchesi (Roberto Roversi), Irene Ferriová (Ispettore Silvia Schiuma), Alessio Vassallo (Daniele)
Země:
Itálie
Rok výroby:
2017
Popis:
Chiara je úspěšnou, mladou právničkou. Pochází z krásného jihoitalského městečka Matera. Svůj život však od svého rodného města odstřihla a přestěhovala se do Říma, kde se cítí být nezávislá a šťastná. Jen velmi málo se vrací zpět, zejména kvůli neshodám v rodině. Její sestra, Elena, v Matere zůstala se svými třemi dětmi. I jejich vztah je už léta napjatý. Až záhadné zmizení Eleny a následný nález jejího mrtvého těla, ji donutí vrátit se do Matera a obnovit kontakt se svou rodinou, kde objeví neočekávanou a nepříjemnou pravdu.

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.