Sledovat seriál Sestřička Jackie online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Sestřička Jackie
  Trailer k pořadu Sestřička Jackie   Sledovat 1430 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Drama, Sitcom, Thriller
Režie:
Abe Sylvia
Hrají a postavy:
Edie Falcová (Jackie Peyton), Merritt Weverová (Zoey Barkow), Paul Schulze (Eddie Walzer), Dominic Fumusa (Kevin Peyton), Blanca Camacho (Constable), Anna Deavere Smithová (Gloria Akalitus)
Země:
USA
Rok výroby:
2009-2015
Popis:
Svatá prostoto.

Jackie pracuje jako sestřička na pohotovosti, kde se potýká s problémy pacientů, svými starostmi - řada si šňupe - a po práci s domácími problémy. Sestřička s britským humorem, doktor Coop s Touretteovým syndromem, lékárník, což jí vždy "něco" daruje, a tomu všemu šéfuje protivná primářka. Vítejte v Jackiinem světě.
Hodnocení:
77 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko