Sledovat seriál Sestřička Jackie online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Sestřička Jackie online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 98 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online komedie, drama, sitcom, thriller Sestřička Jackie na ČT2!
  Sledovat Sestřička Jackie online
Žánr:
komedie, drama, sitcom, thriller
Režie:
Abe Sylvia
Hrají a postavy:
Edie Falcová (Jackie Peyton), Merritt Weverová (Zoey Barkow), Paul Schulze (Eddie Walzer), Dominic Fumusa (Kevin Peyton), Blanca Camacho (Constable), Anna Deavere Smithová (Gloria Akalitus)
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Svatá prostoto.

Jackie pracuje jako sestřička na pohotovosti, kde se potýká s problémy pacientů, svými starostmi - řada si šňupe - a po práci s domácími problémy. Sestřička s britským humorem, doktor Coop s Touretteovým syndromem, lékárník, což jí vždy "něco" daruje, a tomu všemu šéfuje protivná primářka. Vítejte v Jackiinem světě.
Hodnocení:
77 %
Sledujte na:
ČT2 ČT2 Archív a všechna videa pořadů televize ČT2 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski