Sledovat seriál Sága rodu Forsytovcov online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Sága rodu Forsytovcov online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 102 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1150 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický, thriller Sága rodu Forsytovcov na STV2!
  Sledovat Sága rodu Forsytovcov online
Žánr:
drama, romantický, thriller
Režie:
Dave Moore
Hrají a postavy:
Christian Coulson (Jolly Forsyte), Rupert Graves (Jolyon Forsyte Jr.), Gillian Kearneyová (June), Barbara Flynnová (Emily), Ioan Gruffudd (Phillip Bosinney), Patrick Bridgman (náměstek)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2002
Popis:
Život tří generací rodiny Forsytů - od poklidného údobí vlády královny Viktorie až do dvacátých let dvacátého století. Hrdinové této rodové kroniky, v proměnlivé scenérii svého i okolního světa zvolna stárnou, dospívají, na ulicích se místo kočárů objevují automobily - svět se zkrátka mění a život jde dál..
Hodnocení:
82 %
Sledujte na:
STV2 STV2 Archív a všechna videa pořadů televize STV2 online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski