Sledovat seriál Sabrina, mladá čarodějnice online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Sabrina, mladá čarodějnice
  Sledovat 1421 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Fantasy, Komedie, Rodinný, Sitcom
Režie:
Liz Plonka, Chuck Vinson, David Grossman, Henry Winkler, Leonard R. Garner Jr., Bill Layton
Hrají a postavy:
Melissa Joan Hartová (Sabrina Spellman), Nick Bakay (Salem Saberhagen), Caroline Rheaová (Hilda Spellman), Beth Brodericková (Zelda Spellman), Nate Richert (Harvey Kinkle), Jenna Leigh Greenová (Libby Chessler)
Země:
USA
Rok výroby:
1996
Popis:
Žádný učený z nebe nespadl - ani čarodějnice. Jenže jaká kouzla se naučit co nejdříve, když neobyčejné schopnosti objevíte až v den svých šestnáctých narozenin?

Když je vám 16, jakoby se proti vám spikl celý svět. Dost na tom, že žijete v jednom domě se dvěma šílenými tetičkami a mluvícím kocourem, že spolužačka Libby vám ve škole dělá ze života peklo a kvůli tomu trpíte pocity méněcennosti a levorukosti (i když na tom něco bude) a že si vás nevšímá žádný, alespoň tochu ujdoucí kluk. Co teprve, když se ještě navíc dozvíte, že jste čarodějka! Má to ale někdo smůlu...
Hodnocení:
65 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko