Seriál Sabrina, mladá čarodějnice

Sledovat seriál
Sabrina, mladá čarodějnice
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Žádný učený z nebe nespadl - ani čarodějnice. Jenže jaká kouzla se naučit co nejdříve, když neobyčejné schopnosti objevíte až v den svých šestnáctých narozenin?
Když je vám 16, jakoby se proti vám spikl celý svět. Dost na tom, že žijete v jednom domě se dvěma šílenými tetičkami a mluvícím kocourem, že spolužačka Libby vám ve škole dělá ze života peklo a kvůli tomu trpíte pocity méněcennosti a levorukosti (i když na tom něco bude) a že si vás nevšímá žádný, alespoň tochu ujdoucí kluk. Co teprve, když se ještě navíc dozvíte, že jste čarodějka! Má to ale někdo smůlu...

Žánr: Fantasy, Komedie, Rodinný
Režie: Liz Plonka, Chuck Vinson, David Grossman, Henry Winkler, Leonard R. Garner Jr., Bill Layton
Hrají a postavy: Melissa Joan Hartová (Sabrina Spellman), Nick Bakay (Salem Saberhagen), Caroline Rheaová (Hilda Spellman), Beth Brodericková (Zelda Spellman), Nate Richert (Harvey Kinkle), Jenna Leigh Greenová (Libby Chessler)
Scénář: Mike Larsen, Joan Binder Weiss, David Weiss, Robin Bakay, Sam O'Neal, Neal Boushell
Země: USA
Rok výroby: 1996
Hodnocení: 66 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko