Sledovat seriál Sabrina, mladá čarodějnice online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Sabrina, mladá čarodějnice online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1048 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online fantasy, komedie, rodinný, sitcom Sabrina, mladá čarodějnice na Nova Cinema!
  Sledovat Sabrina, mladá čarodějnice online
Žánr:
fantasy, komedie, rodinný, sitcom
Režie:
Liz Plonka, Chuck Vinson, David Grossman, Henry Winkler, Leonard R. Garner Jr., Bill Layton
Hrají a postavy:
Melissa Joan Hartová (Sabrina Spellman), Nick Bakay (Salem Saberhagen), Caroline Rheaová (Hilda Spellman), Beth Brodericková (Zelda Spellman), Nate Richert (Harvey Kinkle), Jenna Leigh Greenová (Libby Chessler)
Země:
USA
Rok výroby:
1996
Popis:
Žádný učený z nebe nespadl - ani čarodějnice. Jenže jaká kouzla se naučit co nejdříve, když neobyčejné schopnosti objevíte až v den svých šestnáctých narozenin?

Když je vám 16, jakoby se proti vám spikl celý svět. Dost na tom, že žijete v jednom domě se dvěma šílenými tetičkami a mluvícím kocourem, že spolužačka Libby vám ve škole dělá ze života peklo a kvůli tomu trpíte pocity méněcennosti a levorukosti (i když na tom něco bude) a že si vás nevšímá žádný, alespoň tochu ujdoucí kluk. Co teprve, když se ještě navíc dozvíte, že jste čarodějka! Má to ale někdo smůlu...
Hodnocení:
65 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski