Seriál Frühling

Sledovat seriál
Frühling
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Frühling online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 128 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1319 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 1 Kč!

Informace o seriálu

Obecní pečovatelka Katja je poslána do rodiny těhotné Sany, která má ještě malého syna. Její manžel je kvůli svému zaměstnání často na cestách. Katja ale postupně zjišťuje, že rodina má do idyly daleko. Tíží ji totiž jedno velké tajemství. Hrají S. Thomalla, C. Genzkow, C. do Rego, G. Marco, H. Hürrig a další. Režie K. Michael Německý romantický film (2017)

Žánr: Reality TV
Režie: Michael Karen
Hrají a postavy: Cristina do Regoová (Filipa), Carolyn Genzkow (Kiki Baumann), Marco Girnth (Mark Weber), Hansjürgen Hürrig (Jakob Bredemeyer), Patrick Mölleken (Peet Hagen), Peter Sattmann (Professor Gabriel)
Scénář: Martin Douven
Země: Německo
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 49 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko