Sledovat seriál Rozmarné jaro: Dvojí život online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Rozmarné jaro: Dvojí život
  Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Reality TV
Režie:
Michael Karen
Hrají a postavy:
Cristina do Regoová (Filipa), Carolyn Genzkow (Kiki Baumann), Marco Girnth (Mark Weber), Hansjürgen Hürrig (Jakob Bredemeyer), Patrick Mölleken (Peet Hagen), Peter Sattmann (Professor Gabriel)
Země:
Německo
Rok výroby:
2017
Popis:
Obecní pečovatelka Katja je poslána do rodiny těhotné Sany, která má ještě malého syna. Její manžel je kvůli svému zaměstnání často na cestách. Katja ale postupně zjišťuje, že rodina má do idyly daleko. Tíží ji totiž jedno velké tajemství. Hrají S. Thomalla, C. Genzkow, C. do Rego, G. Marco, H. Hürrig a další. Režie K. Michael Německý romantický film (2017)
Hodnocení:
40 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski