Sledovat seriál Rozmarné jaro: Dávné vzpomínky online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Rozmarné jaro: Dávné vzpomínky online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 500 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
  Sledovat Rozmarné jaro: Dávné vzpomínky online
Žánr:
reality tv, drama
Režie:
Lutz Konermann
Hrají:
Simone Thomallaová (Katja Baumann), Carolyn Genzkow (Kiki Baumann), Merab Ninidze (Cem), Ava Celik (Yasemin), Marco Girnth (Mark Weber), Erni Mangoldová (Erna Krawinkel)
Země:
Německo
Rok výroby:
2016
Popis:
Za války se do něj zamilovala a čekala s ním dítě, které jí po narození sebrali. Otec ho jako francouzského zajatce zastřelil. Teď bude Erně sto let a tak se vydá na cestu do hor, kde stojí její rodný dům, zavzpomínat… Německý romantický film (2016). Hrají S. Thomalla, E. Mangold, C. Genzkow, M. Ninidze, A. Celik a další. Režie L. Konermann
Sledujte na:
Kino Barrandov

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.