Sledovat seriál Rosamunde Pilcher: Dvojí život online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Seriál Rosamunde Pilcher: Dvojí život
  Sledovat 1585 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Romantický
Režie:
Giles Foster
Hrají a postavy:
Rupert Everett (Martin Kendall), Natalia Wörnerová (Rebecca Kendall), John Hannah (Richard Kendall), Hilary Connell (Natalie Kendall), Nadia Hilker (Gemma Kendall), Phyllida Lawová (Lady Anne Meriot)
Scénář:
Matthew Thomas
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2012
Popis:
Bývalá balerína Rebecca Kendallová žije se svým manželem Richardem a dcerami Eloisií a Gemou v Bramshawově domě v malebném městečku Cotswolds. Zatímco její nadaná dcera Eloise se chystá následovat příklad její matky a stát se tanečnicí v Národním baletu, její mladší dcera Gemma chce po škole studovat mořskou biologii. Rebecca se rozloučí s Richardsem, který musí navštívit svou firmu v Kanadě, která se specializuje na hledání nerostných surovin. Pro Richarda to spojuje lásku k práci a dobrodružství - a Rebecca si už zvykla na dlouhé odloučení.
Hodnocení:
76 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko