Seriál Rosamunde Pilcher: Dokonalý život

Sledovat seriál
Rosamunde Pilcher: Dokonalý život
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Valentine je autorkou úspěšných knih o ideálním rodinném životě. Ten její se ze dne na den zhroutí - manžel podává žádost o rozvod a chce si odvézt děti s sebou.

Žánr: Romantický
Hrají a postavy: Rupert Graves (Nicholas Whiteley 2 díly, 2015), Katja Weitzenböcková (Valentine Whiteley 2 díly, 2015), Eliza Bennettová (Lily Whiteley 2 díly, 2015), John Hannah (Lord Rupert Mallory 2 díly, 2015), Jean-Yves Berteloot (Daniel Barras 2 díly, 2015), Zoe Tapperová (Sophie Whiteley 2 díly, 2015)
Země: Velká Británie, Německo
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 53 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko