Sledovat seriál Roger, az űrjárőr online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Roger, az űrjárőr online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 92 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online animovaný Roger, az űrjárőr na !
  Sledovat Roger, az űrjárőr online
Žánr:
animovaný
Režie:
Gilly Fogg
Hrají:
Devan Cohen (Space Ranger Roger 13 episodes, 2017), Sadie Alter (Girl / ... 3 episodes, 2017), Anna Claire Bartlam (Girl 3 episodes), Jaiden Cannetlli (Boy 2 episodes, 2017), Christian Distefano (Boy 2 episodes, 2017), Jaden Alter (Boy 1 episode, 2017)
Země:
Kanada
Rok výroby:
2017
Popis:
Strážce vesmíru Roger je statečný mimozemšťan, který pomáhá pozemským přátelům v nouzi. Když Roger zvedne tísňový signál od bytosti ze Země, je jeho misí, jako vesmírného hlídače, identifikovat problém a vést tým hlučných robotů, aby zachránili den!

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.