Sledovat seriál Ripper Street online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Ripper Street online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 500 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
  Sledovat Ripper Street online
Žánr:
krimi, záhady
Režie:
Saul Metzstein, Anthony Byrne, Colm McCarthy, Tom Shankland, Andy Wilson, Kieron Hawkes
Hrají:
Matthew Macfadyen (Det. Insp. Edmund Reid / ...), Jerome Flynn (Det. Sgt. Bennet Drake / ...), Adam Rothenberg (Captain Homer Jackson), MyAnna Buringová (Long Susan), David Wilmot (Artherton), Charlene McKennaová (Rose Erskine / ...)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2012
Popis:
Jackovy zločiny nebudou zapomenuty.

Britský kriminální seriál Ripper Street se odehrává v roce 1889, šest měsíců po poslední vraždě nechvalně známého Jacka Rozparovače. V Londýnském East Endu panuje klid a naděje, že zabíjení konečně ustalo. Muži z divize H, patřící pod Scotland Yard, se snaží udržet pořádek v ulicích města a vypátrat Jacka Rozparovače, ale nedaří se jím to. Postupem času se objevují další mrtvé ženy, a policie tuší, že Jack Rozparovač je zpět. Pro Londýn samotný to nevěští nic dobrého a těžko říct, k čemu hrůzné činy povedou...
Hodnocení:
81 %
Sledujte na:
ZDF

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.